Gada noslēgums Rīgas Riharda Vāgnera biedrībai (RRVB) turpina nest iepriecinošas ziņas – esam saņēmuši ziedojumu 10 000 eiro apmērā no Frankfurtes Riharda Vāgnera biedrības (Richard Wagner Verband Frankfurt a. M.).

Šī jau ir otrā reize, kad Frankfurtes Vāgnera biedrība atbalstījusi Rīgas Vāgnera teātra atjaunošanas projektu – jau 2021. gada nogalē saņēmām dāsnu ziedojumu, kas būtiski palīdzējis biedrības darbībai un projekta attīstībai līdz pat šim brīdim. Priecājamies, ka Frankfurtes Vāgnera biedrības pārstāvjiem bija iespēja pieredzēt Vāgnera teātra laika kapsulas iemūrēšanas ceremoniju šīgada maijā un klātienē aplūkot teātri, kas atdzims, pateicoties arī viņu sniegtajam atbalstam.

Frankfurtes Riharda Vāgnera biedrības priekšsēdētājs Dirks Jenderss (Dirk Jenders) par ziedojumu:

Arī otrā RWV Frankfurtē rīkotā līdzekļu vākšanas kampaņa Rīgas Vāgnera teātra atdzimšanas atbalstam bijusi ļoti veiksmīga. Pateicoties biedru atsaucībai, tika atkārtots pirmais ziedojums no 2021. gada, un pirms dažām dienām Riharda Vāgnera Rīgas biedrībai tika pārskaitīti vēl 10 000 eiro.

Šī kultūras tilta stiprināšana starp Frankfurti un Latvijas galvaspilsētu ir ne tikai Vāgnera fanu saiknes, bet arī solidaritātes izpausme šajos grūtajos laikos.

Pēc gadiem ilga projekta sagatavošanas darba, tostarp ekspertu atzinumu iegūšanas, konkursu izsludināšanas, izmaksu tāmju analīzes un finansējuma piesaistīšanas, tagad notiek rakšanas, urbšanas, sienu un griestu nojaukšanas un pārbūves darbi. Tātad darbs teātrī ir uzsākts, un tas iezīmē jaunu, ļoti aizraujošu posmu. Katru dienu mēs esam liecinieki tam, kā izsapņotā vīzija kļūst par realitāti.

Lasiet oriģinālo publikāciju Frankfurtes Vāgnera biedrības mājaslapā – šeit.

Vāgnera teātra atjaunošanas projektu atbalsta arī Starptautiskās Vāgnera biedrību asociācija, kā arī Vāgnera biedrības Berlīnē, Koburgā, Freiburgā un Mindenē.

Atbalstītāju sarakstu pilnā apjomā var aplūkot šeit: https://vagneriga.lv/sponsori/